Доставка по Києву - безкоштовно

Наші контакти:

Умови доставки в регіони
см. в розділі доставка

Вся продукция знаходиться на складі в Києві

Sika®Primer-206

206

Sika® Primer-206 - це чорний, вологостійкий рідкий грунт, спеціально розроблений для обробки сполучних поверхонь перед нанесенням поліуретанових клеїв Sika® і герметиків. Цей праймер може забезпечити відмінну адгезію без попередньої стадії активації на багатьох підкладках. Sika® Primer-206 поєднує в собі зменшений час висихання і швидку адгезію.

Область застосування Sika® Primer-206 застосовується в процесі вклейки для поліпшення адгезії до звичайних стекол, стекол з керамічним покриттям (шелкографией) і пофарбованих поверхонь. Sika® Primer-207 також може застосовуватися для підготовки інших поверхонь, таких як пластики і деякі метали.
Цей продукт призначений для використання професіоналами. Перед його використанням повинні бути проведені попередні випробування на адгезію і сумісність матеріалів.

 

 

Sika®Primer-206 1000 мл.


0.0/5 rating (0 votes)

▼ Також цікаво:

Вклейка стекол Sika (видеопрезентация)

В данном ролике Sika предлагает клиентам и дилерам продукты и решения по замене стекол (AGR). Так, в группе клеев и герметиков (AGR) присутствуют клеи средне- и высокомодульные, которые защищают от контактной коррозии и обеспечивают первоклассный прием радио сигнала через антенну, встроенную в лобовое стекло. Быстрая установка и краткий период времени до начала безопасного движения после замены стекла (SDAT) экономит установщикам время и деньги.

-

Sika® Aktivator-100

Один матеріал для підготовки поверхні-ось все, що вам потрібно.

Просистемз, ОOO: Бизнес-сайт в каталоге spravka.ua