Доставка по Києву - безкоштовно

Наші контакти:

Умови доставки в регіони
см. в розділі доставка

Вся продукция знаходиться на складі в Києві

SikaHyflex® 600

SikaHyflex

опис матеріалу

SikaHyflex® є однокомпонентним, еластичним клеегерметізірующім матеріалом, виготовленим на основі поліуретанових смол. SikaHyflex® діє як в якості еластичної герметизирующей замазки, так і склеює матеріалу, що володіє високою міцністю. Його полімеризація відбувається при контакті з атмосферною вологою і створює міцне і еластичне з'єднання. Застосовується як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт.

Застосування Sikaflex-11 FC
- Поліуретановий клей герметик Sikaflex-11 FC + є універсальним матеріалом, який застосовується для закладення горизонтальних і вертикальних швів, ущільнення трубопроводів та інших з'єднань (бетон / сталь), зовнішньої і внутрішньої герметизації вентиляційних каналів, ущільнень залізничного рухомого складу, контейнерів, елеваторів, закладення в елементах обладнання мостів (стики, бар'єри та ін.)

- Sikaflex-11 FC + використовується як універсальний клей. Його можна використовувати для внутрішнього і зовнішнього приклеювання підвіконь, порогів, східців, плінтусів, паркету, елементів оздоблення та багатьох інших цілей.

Характеристики / Переваги Sikaflex-11 FC +
- однокомпонентний, готовий до застосування матеріал
- пластичний і еластичний

герметик:

- Твердне без утворення бульбашок
- Дуже хороша адгезія до більшості будівельних матеріалів
- Стійкість до механічних навантажень
- Стійкий до будь-яких погодних умов
- Чи не стікає на вертикальних поверхнях (тиксотропний)

клей:

- Немає необхідності гарантувати приклеюємо частина
- Нержавіючий
- Поглинає удари і вібрацію

Умови та термін зберігання

12 місяців з дня виготовлення за умови правильного зберігання в нерозкрите вигляді, в запечатаній і непошкодженій упаковці в сухому прохолодному приміщенні, захищеному від попадання прямих сонячних променів при температурі від + 10 ° C до + 25 ° C.

Технічні характеристики
Хімічна основа Поліуретановий еластомер
Щільність ~ 1.3 кг / л
Час утворення плівки ~ 90 хв (+ 23 ° C / 50% отн. Вологості повітря.)
Швидкість затвердіння ~ 2 мм / 24г (+ 23 ° C / 50% отн. Вологості повітря)
Ширина шва
Mин. ширина = 10 мм / макс. ширина = 35 мм
Оползаніе 0 мм (не стікає)

Температура експлуатації при температурі від -40 ° C до + 80 ° C

Фізико-механічні характеристики

  • Міцність на розтяг ~ 1 до 1.2 Н / мм2
  • Міцність на відрив ~ 8 Н / мм2
  • Твердість по Шору A ~ 35 після 28 днів (+ 23 ° C / 50% r.h.)
  • Модуль пружності ~ 0.5 Н / мм2 після 28 днів (+ 23 ° C / 50% о.в.в.)
  • Подовження при розриві> 600% після 28 днів (+ 23 ° C / 50% о.в.в.)
  • Пружне відновлення> 80% після 28 днів (+ 23 ° C / 50% о.в.в.)

стійкість
Хімічна стійкість Стійкий до води, миючих засобів, морської води, слабких кислот, неорганічних речовин. Не стійкий до спиртів, органічних розчинників, концентрованих лугів і кислот і складних ефірів.

Інформація про систему
Нанесення Sikaflex-11 FC +
Витрата / Розрахунок шва
Ширина шва повинна бути розрахована відповідно до допустимої деформацією герметика. Зазвичай ширина шва повинна бути> 10 мм і <35 мм. Співвідношення ширини і глибини герметика має бути приблизно ~ 1: 0.5. Шви шириною <10 мм не є деформаційними і призначені для заповнення тріщин.

Рекомендації за розмірами шва при нанесенні герметика (при + 10 ° C) Розміри і форма швів повинні бути проконтрольовані до початку робіт, так як після виконання робіт їх уже неможливо буде змінити. Основою для розрахунку ширини шва є технічні характеристики герметика, матеріалу підстави, впливу конструкційних елементів, їх типу і розмірів.
Дані тільки для інформації.

Шнур заповнювач: застосовуйте матеріал з закритими порами, сумісний з герметиками, наприклад шнур з пінополіетилену або поліестеру.

Вимоги до основи

Основа повинна бути чистим, сухим, однорідним, без масляних плям, пилу і відшарувань. Фарба, цементне молочко та інші слабо тримаються частки повинні бути видалені.

Підготовка підстави / Грунтовка Sika Primer-3N

Для пористих підстав, наприклад: бетону, пінобетону, цементної штукатурки. Інтервал до нанесення герметика: мінімум 15 хвилин, максимум 8 годин. Sika Cleaner-205

Для порошкових, епоксидних і поліуретанових покриттів. Нанесення герметика: через 15 хвилин.

Умови нанесення / Обмеження

Температура основи від + 5 ° C до + 40 ° C.

Температура повітря від + 5 ° C до + 40 ° C.

Вологість матеріалу
сухе

Інструкція з нанесення
Спосіб нанесення / Інструменти
Sikaflex-11FC + поставляється готовим до застосування. Після підготовки шва, герметик видавлюється з будівельного пістолета в шов і розрівнюється шпателем (можна застосовувати спеціальну рідину для розгладження). При нанесенні Sikaflex-11FC +, його необхідно притискати до бічних поверхонь шва.

очищення інструментів
Промийте інструмент і обладнання очищувачем для герметиків Sika Cleaner негайно після роботи. Затверділий матеріал видаляється лише механічно.

Зауваження по нанесенню / Обмеження
Зазвичай еластичні герметики не фарбує!
Покриття, сумісний з герметиком, може бути нанесено на боку шва товщиною до 1 мм. совмеСтімость необхідно перевірити індивідуально відповідно до рекомендацій DIN 52 452-2. Можлива зміна кольору під впливом хімікатів, високої температури, сонячної радіації (особливо білого кольору). Зміна кольору не впливає на технічні характеристики матеріалу. Перед нанесенням на природний камінь проконсультуйтеся в нашому технічному відділі. Чи не застосовуйте Sikaflex-11FC + для герметизації стекол, в плавальних басейнах або сильному хімічному впливі. Чи не застосовуйте на бітумі, натуральної гумі, хлоропрене, системні рішення або інших матеріалах, які можуть виділяти масла, пластифікатори або розчинники.

SikaHyflex® Колір: прозорий. Ємність: 600 мл. Уніпак.


 

 

0.0/5 rating (0 votes)
Просистемз, ОOO: Бизнес-сайт в каталоге spravka.ua