Доставка по Києву - безкоштовно

Наші контакти:

Умови доставки в регіони
см. в розділі доставка

Вся продукция знаходиться на складі в Києві

Sikaflex®-298

Sikaflex-marine

Sikaflex®-298 - це самовирівнюється однокомпонентний поліуретановий клей-герметик, який під впливом атмосферної вологи твердне до стану міцного еластомеру. Sikaflex®-298 розроблений спеціально для морського суднобудування, він проводиться відповідно до системи забезпечення якості ISO 9001/14001.

Галузь застосування

Sikaflex®-298 призначений для приклеювання до палубах покриттів для підлоги, виготовлених із синтетичних смол, за винятком поліетиленових і поліпропіленових, а також для укладання і герметизації дерев'яних покриттів палуб.

Серед матеріалів, які може склеювати Sikaflex®-298 склопластик, морська фанера (WBP), сталь і алюміній, покритий антикорозійним складом (на епоксидної або поліуретановій-акриловій основі), нержавіюча сталь.

Sikaflex®-298 можна також застосовувати для закладення швів і стиків в нахлест, а також конструктивних статевих швів. Однак, клей-герметик не годиться для герметизації щілин між планками звичайної дерев'яної палуби. При зовнішньому застосуванні тонкий шар Sikaflex'a®-298 необхідно захистити від сонячного світла, наприклад, за допомогою обробної стрічки або шляхом забарвлення.

Властивості Sikaflex®-298

  • однокомпонентний склад
  • самовирівнюється
  • пружний
  • не містить займистих розчинників
  • шумопоглинальний
  • тривалий час перебування на відкритому повітрі

Тип затвердіння
Sikaflex®-298 твердне під впливом атмосферної вологи. Ця волога може надходити з навколишнього повітря, пористої поверхні, або завдяки спеціально розпорошеної воді (приблизно 10 г води на квадратний метр, що склеюється поверхні).

Хімічна стійкість

Sikaflex®-298 стійкий до звичайної і морській воді, а також слабким кислотним і лужним розчинів. Умовно стійок до паливних рідин, тваринних жирів і масел. Не стійкий до органічних кислотних і лужних розчинів і розріджувачів для фарб.

спосіб нанесення

Поверхня повинна бути чистою і сухою. Слід видалити пил, все плями жиру, масла, воску. Як правило, підготовка поверхонь повинна виконуватися відповідно до інструкцій, наведених в Таблиці грунтовок Sika для морського транспорту.

нанесення

Упаковку UNIPAC вставте в пістолет і зріжте хомутик. Ображати кінчик сопла під необхідну форму валика клею і нанесіть клей-герметик за допомогою ручного або пневматичного пістолета.

Після відкриття упаковки її слід використовувати якомога швидше.

Нанесення не допускається при температурі нижче 10 ° C і вище 35 ° C. Оптимальна температура клею-герметика і поверхні матеріалу від 15 ° C до 25 ° C.

На великі поверхні видавлений клей-герметик слід наносити за допомогою зубчастого шпателя, з довжиною зубів приблизно 4 мм. Витрата складе приблизно 1200 мл на квадратний метр. Якщо склеюються поверхні водонепроникні, або потрібно прискорити затвердіння, шар клею можна окропити водою з розпилювача безпосередньо перед з'єднанням поверхонь. Рекомендується застосовувати розпилювачі з зразковим витратою 10 грам води на квадратний метр. Слід уникати потрапляння повітря в шар клею при закладенні стиків. З'єднайте деталі разом і притисніть їх один до одного. Залиште їх під тиском не менше, ніж на 3 години, поки клей не схопиться.

фарбування

Sikaflex®-298 можна фарбувати після часу ліпучесті. Фарба повинна бути попередньо випробувана на сумісність з клеєм-герметиком. Слід враховувати, що на поверхню Sikaflex®-298 до повного затвердіння можна наносити емалі і піддавати їх термічній обробці, так як твердість і товщина плівки фарби погіршує пружність клею, що призводить до її розтріскування.

очищення

Чи не затверділий Sikaflex®-298 можна зняти з інструменту та обладнання спеціальним розчином Sika®-Remover 208. Засохлий клей-герметик знімається тільки механічно.

У разі потрапляння речовини на шкіру або руки їх слід очистити за допомогою відповідного промислового очищувача і промити водою. Не слід користуватися розчинниками!

опис

Sikaflex®-298 - це самовирівнюється однокомпонентний поліуретановий клей-герметик, який під впливом атмосферної вологи твердне до стану міцного еластомеру. Sikaflex®-298 розроблений спеціально для морського суднобудування, він проводиться відповідно до системи забезпечення якості ISO 9001/14001.
Галузь застосування

 

Sikaflex®-298 самовирівнюється однокомпонентний поліуретановий клей. Ємність Уніпак 600 мл. Колір коричневий.


0.0/5 rating (0 votes)

▼ Теги:

Герметик - Клей

▼ Також цікаво:

Sikaflex® 296

Sikaflex-marine

Високоефективний однокомпонентний пружний поліуретановий клей для приклеювання мінеральних стекол.

-

Sikaflex®-295 UV

Sikaflex-295 UVSikaflex®-295 UV - це однокомпонентний поліуретановий клей у вигляді пасти, який під впливом атмосферної вологи твердне до стану міцного еластомеру. Sikaflex®-295 UV проводиться відповідно до системи забезпечення якості ISO 9001/14001.

Просистемз, ОOO: Бизнес-сайт в каталоге spravka.ua