Доставка по Києву - безкоштовно

Наші контакти:

Умови доставки в регіони
см. в розділі доставка

Вся продукция знаходиться на складі в Києві

Sikaflex® 296

Sikaflex-marine

Високоефективний однокомпонентний пружний поліуретановий клей для приклеювання мінеральних стекол.

Клей для приклеювання небитких, багатошарових і ізоляційних мінеральних стекол Sikaflex®-296
Sikaflex®-296 - це високоефективний однокомпонентний пружний поліуретановий клей для заповнення зазорів, який під впливом атмосферної вологи твердне до стану міцного еластомеру.
Область застосування: Sikaflex - 296 призначений для прямого скління на морських судах, як при виробництві, так і при ремонті. Клей підходить для всіх типів скла на мінеральній основі.
Sikaflex - 296 особливо придатний для закладення зовнішніх швів завдяки своїй підвищеної стійкості до ультрафіолетового випромінювання і можливості високоякісної механічної обробки.

переваги

швидке затвердіння
стійкий до старіння і до погодних факторів
не містить розчинників і ПВХ
застосуємо як для ручного нанесення, так і для багатосерійного виробництва
можливе застосування без грунтовки

Тип затвердіння

Sikaflex - 296 твердне під впливом атмосферної вологи. При зниженні температури вміст вологи в повітрі зменшується, що призводить до збільшення часу затвердіння.

Хімічна стійкість

Sikaflex - 296 стійкий до звичайної і солоній воді, до водяних, кислотних, нейтральним і лужним миючих засобів, що не містить хлорину. Умовно стійок до паливних рідин, мінеральних масел, рослинних і тваринних жирів і масел. Не стійкий до органічних кислот, спирту, концентрованим мінеральним кислотним і лужним розчинів, відбілювачів і розчинників.

спосіб нанесення

Поверхня повинна бути чистою і сухою. Слід видалити пил, все плями жиру, масла, воску. Поверхні слід обробити очисниками.

нанесення

Захисну мембрану картриджа (з боку різьблення) проколіть і розширте отвір.
Якщо використовується упаковка UNIPAC, вставте її в ручний або пневматичний пістолет і зріжте хомутик.
Ображати кінчик сопла під необхідну форму валика клею і видавіть герметик на поверхню за допомогою ручного або пневматичного пістолета, великі обсяги клею (ємності) - за допомогою спеціального насосного обладнання.
Для забезпечення рівномірної товщини клейового шару, рекомендується наносити клей у вигляді трикутного валика.
Повністю без пропусків з невеликим надлишком заповніть стики клеєм Sikaflex -296. Надлишок клею прибрати шпателем відповідної форми. Для отримання акуратною гладкої поверхні рекомендується в якості змочується кошти використовувати Sika Tooling Agent N.
Інші кошти слід попередньо перевірити на придатність і сумісність. Обробка поверхні виконується протягом часу ліпучесті клею.
Увага: До повного затвердіння клею поверхню Sikaflexа - 296 можна фарбувати фарбами на водному розчині, використовувати мило і миючі засоби, які можуть викликати вимивання карбонових включень з НЕ отверділого клею.
Важливо: Нанесення не допускається при температурі нижче 10C і вище 35C. Оптимальна температура клею і поверхні матеріалу від 15C до 25C.

очищення

Не твердіючий Sikaflex - 296 можна зняти з інструменту та обладнання спеціальним розчином Sika -Remover 208. Засохлий клей знімається тільки механічно. У разі потрапляння речовини на шкіру або руки їх слід очистити за допомогою відповідного промислового очищувача і промити водою. Не слід користуватися розчинниками!

Sikaflex®-296 - Емкість уніпак 600 мл. Колір: Чорний.


0.0/5 rating (0 votes)

▼ Теги:

Герметик - Клей

▼ Також цікаво:

Sikaflex®-290 Release Tape 4 мм

Sikaflex-290 Release Tape 4 мм

Розділова стрічка Sikaflex-290 Release Tape 4 мм 66 м (Сікафлекс 290 Реліз тейп)

-

Sikaflex®-290i DC

Sikaflex-290i DCSikaflex®-290i DC це УФ стійкий однокомпонентний поліуретановий герметик, розроблений для заповнення швів між планками тикової палуби традиційно використовується в суднобудуванні Матеріал твердне під впливом атмосферної вологи до стану міцного еластомеру, який потім може бути ошкурить.

Просистемз, ОOO: Бизнес-сайт в каталоге spravka.ua