Доставка по Києву - безкоштовно

Наші контакти:

Умови доставки в регіони
см. в розділі доставка

Вся продукция знаходиться на складі в Києві

Sikaflex®-295 UV

Sikaflex-295 UV

Sikaflex®-295 UV - це однокомпонентний поліуретановий клей у вигляді пасти, який під впливом атмосферної вологи твердне до стану міцного еластомеру. Sikaflex®-295 UV проводиться відповідно до системи забезпечення якості ISO 9001/14001.

Галузь застосування

Sikaflex®-295 UV спеціально розроблений для приклеювання і герметизації пластикових стекол прямим склом на морському транспорті. Sikaflex®-295 UV особливо придатний для закладення зовнішніх швів завдяки своїй підвищеної стійкості до ультрафіолетового випромінювання. Серед матеріалів, які може склеювати Sikaflex®-295 UV:

 • алюміній (звичайний і анодований)
 • склопластики (НЕ спінені поліефірні смоли)
 • кольорові метали
 • нержавіюча сталь
 • деревина
 • матеріали, покриті двокомпонентними складами
 • пластикові скла (PC, PMMA)

Важливо: При приклейці пластикового скла особливу увагу слід звернути на правильну конструкцію стику, при цьому враховувати властивості матеріалів, що склеюються.

Властивості Sikaflex®-295 UV

 • однокомпонентний склад
 • швидке затвердіння
 • нетривалий використання фіксуючих пристосувань для кріплення елементів, що склеюються
 • застосуємо в великосерійному виробництві
 • стійкий до старіння і погодних факторів
 • застосовується для органічних стекол

Тип затвердіння

Sikaflex®-295 UV твердне під впливом атмосферної вологи. При зниженні температури вміст вологи в повітрі зменшується, що призводить до збільшення часу затвердіння (див. Діаграму).
Хімічна стійкість

Sikaflex®-295 UV стійок до звичайної і морській воді, стічних вод, до миючих засобів на водній основі, а також до слабких кислотних і лужних розчинів. Умовно стійок до паливних рідин, мінеральних масел, рослинних і тваринних жирів і масел. Не стійкий до органічних кислот, спирту, концентрованим мінеральним кислотним і лужним розчинів і розчинників для фарб.
спосіб нанесення

підготовка поверхні

Поверхня повинна бути чистою, сухою і вільною від всіх слідів жиру, масла, пилу і бруду.


нанесення

Захисну мембрану картриджа (з боку навантаження різьблення) проколіть і розширте отвір.

Ображати кінчик дозуючого сопла під необхідну товщину (ширину) стику і видавіть герметик на поверхню або в шов за допомогою ручного або пневматичного пістолета, намагаючись уникнути попадання повітря в шов. Для забезпечення рівномірної товщини клейового шару, рекомендується наносити клей у вигляді трикутного валика (див. Малюнок).

Важливо: Не допускається нанесення клею при температурі нижче + 10 ° C і вище + 35 ° C. Оптимальна температура клею і поверхні матеріалу від + 15 ° C до + 25 ° C.
Механічна обробка та оздоблення

Механічна обробка та оздоблення можуть бути виконані протягом часу ліпучесті клею. Рекомендується використовувати Sika® Tooling Agent N. Інші оздоблювальні матеріали та мастила слід попередньо перевірити на придатність і сумісність.
фарбування

Sikaflex®-295 UV можна фарбувати після часу ліпучесті. Фарба повинна бути попередньо випробувана на сумісність з клеєм-герметиком. Слід враховувати, що на поверхню Sikaflex®-295 UV до повного затвердіння можна наносити емалі і піддавати їх термічній обробці, так як твердість і товщина плівки фарби погіршує пружність клею, що призводить до її розтріскування.
очищення

Чи не затверділий Sikaflex®-295 UV можна зняти з інструменту та обладнання спеціальним розчином Sika®-Remover 208. Засохлий клей знімається тільки механічно.

У разі потрапляння речовини на шкіру або руки їх слід очистити за допомогою відповідного промислового очищувача і промити водою. Не слід користуватися розчинниками!

 

Sikaflex®-295 UV Емкість 300 мл. Колір: чорний


0.0/5 rating (0 votes)

▼ Теги:

Герметик - Клей

▼ Також цікаво:

Sikaflex®-291i

Sikaflex-291iSikaflex-291і - це спеціально розроблений, що не текучий однокомпонентний поліуретановий клей-герметик для морського транспорту, який твердне під впливом атмосферної вологи до стану міцного еластомеру.

-

Sikaflex®-290i DC

Sikaflex-290i DCSikaflex®-290i DC це УФ стійкий однокомпонентний поліуретановий герметик, розроблений для заповнення швів між планками тикової палуби традиційно використовується в суднобудуванні Матеріал твердне під впливом атмосферної вологи до стану міцного еластомеру, який потім може бути ошкурить.

Просистемз, ОOO: Бизнес-сайт в каталоге spravka.ua