Доставка по Києву - безкоштовно

Наші контакти:

Умови доставки в регіони
см. в розділі доставка

Вся продукция знаходиться на складі в Києві

Sikaflex®-290i DC

Sikaflex-290i DC

Sikaflex®-290i DC це УФ стійкий однокомпонентний поліуретановий герметик, розроблений для заповнення швів між планками тикової палуби традиційно використовується в суднобудуванні Матеріал твердне під впливом атмосферної вологи до стану міцного еластомеру, який потім може бути ошкурить.

опис

Sikaflex®-290i DC задовольняє вимогам International Maritime Organisation (IMO) в частині низького рівня поширення вогню.

Sikaflex®-290i DC проводиться відповідно до системи контролю якості ISO 9001/14001 та програмою "Відповідальна захист" (Responsible Care program) в області охорони навколишнього середовища, здоров'я та безпеки виробництва.

переваги продукту

  • Однокомпонентний складу;
  • Чи не піддається корозії;
  • Може бути ошкурить;
  • Чудова стійкість до УФ випромінювання і атмосферостійкість;
  • Стійкий до морській і прісній воді;
  • Простий в застосуванні.
  • Галузь застосування
  • Sikaflex®-290i DC використовується на конкретній операції по герметизації швів між планками дерев'яної палуби при виробництві яхт та інших типів суден.

Продукт призначений тільки для професійного використання досвідченим персоналом. Перед застосуванням рекомендується провести тести на адгезію і сумісність до склеюваних поверхонь.


Хімічна стійкість
Sikaflex®-290i DC демонструє тривалу стійкість до прісної і морській воді, миючим засобам на водній основі (нейтральним, кислотним або лужним, нормальної концентрації, що не містить хлору). Нетривалий контакт з паливними рідин, мінеральними маслами, рослинними і тваринними жирами і маслами не робить значного впливу на працездатність отвержденного герметика. Не стійкий до органічних кислот, концентрованим мінеральних кислот і лугів, спирту а також розчинників. Дана інформація носить виключно ознайомчий характер.
Рекомендації щодо особливостей застосування в тих чи інших конкретних випадках видається по додатковому запиту.


метод нанесення
Інструкції та вказівки по застосуванню Sikaflex®-290i DC містяться в спеціальних брошурах, доступних за запитом.
Рекомендації по конкретним застосуванням можна отримати за запитом до Служби Технічної Підтримки Sika Industry.


видалення
Незатверділий Sikaflex®-290i DC можна видалити з інструменту та обладнання спеціальним розчином Sika® Remover-208. Затверділий герметик видаляється лише механічно. У разі попадання матеріалу на шкіру або руки їх слід очистити за допомогою серветок Sika® Handclean або іншого відповідного промислового очищувача і промити водою. Не користуйтеся розчинниками!


ошкурювання
Час, після закінчення якого Sikaflex®-290i DC може бути ошкурить залежить від кліматичних умов на виробництві.

 

Sikaflex®-290i DC УФ стійкий однокомпонентний поліуретановий герметик. Ємність: 300мл, 600 мл (Уніпак). Колір чорний.

0.0/5 rating (0 votes)

▼ Теги:

Герметик - Клей

▼ Також цікаво:

Sikaflex® 296

Sikaflex-marine

Високоефективний однокомпонентний пружний поліуретановий клей для приклеювання мінеральних стекол.

-

Sikaflex®-295 UV

Sikaflex-295 UVSikaflex®-295 UV - це однокомпонентний поліуретановий клей у вигляді пасти, який під впливом атмосферної вологи твердне до стану міцного еластомеру. Sikaflex®-295 UV проводиться відповідно до системи забезпечення якості ISO 9001/14001.

Просистемз, ОOO: Бизнес-сайт в каталоге spravka.ua