Доставка по Києву - безкоштовно

Наші контакти:

Умови доставки в регіони
см. в розділі доставка

Вся продукция знаходиться на складі в Києві

SikaTack®-Drive New

Sika Tack Drive - це високоефективний універсальний клей для вклейки стекол, який не вимагає грунтовки. При використанні клею допустимий термін для виходу машини з ремзони становить від 30 хвилин (без airbag) до 2 годин з двома передніми подушками безпеки!

Клей володіє відмінними властивостями при нанесенні на поверхню. Клей Sika Tack Drive є повним діелектриком, що забезпечує безпечне використання зі склом, на поверхню яких винесені різні датчики, а технологія "єдиного модуля" додає міцності будь-яких марок і моделей транспортних засобів, вузлів і агрегатів.
Упаковка для Sika Tack-Drive: Картридж
Ємність Sika Клей вклейки стекол:
картріж 300 мл.,
м'який Уніпак 400 мл., 600 мл.
Штук в коробці Клей універсальний для стекол: 12
Область застосування Sika Tack Drive: Авто

Клей універсальний для стекол Sika Tack Drive 94952 відноситься до категорії "Клей для вклейки стекол", яка відноситься до загального переліку клеїв, герметиків та іншої продукції Sika.

Клей для скла Sika Tack Drive 300, 400, 600 мл


5.0/5 rating (1 votes)

▼ Також цікаво:

Вклейка стекол Sika (видеопрезентация)

В данном ролике Sika предлагает клиентам и дилерам продукты и решения по замене стекол (AGR). Так, в группе клеев и герметиков (AGR) присутствуют клеи средне- и высокомодульные, которые защищают от контактной коррозии и обеспечивают первоклассный прием радио сигнала через антенну, встроенную в лобовое стекло. Быстрая установка и краткий период времени до начала безопасного движения после замены стекла (SDAT) экономит установщикам время и деньги.

-

Испытание клея Sika Tack Drive (видеопрезентация)

Испытания клеев для стекол Sika Tack Drive на прочность в условиях Crash теста.

Просистемз, ОOO: Бизнес-сайт в каталоге spravka.ua