Доставка по Києву - безкоштовно

Наші контакти:

Умови доставки в регіони
см. в розділі доставка

Вся продукция знаходиться на складі в Києві

Sika® Mixer Cleaner

Sika Mixer Cleaner

Sika Mixer Cleaner Склад для очищення змішувачів-дозаторів від залишків силіконових матеріалів (Промивання екструдера)

опис

Sika Mixer Cleaner - це рідкий очищувач, що розчиняє затверділі і неотвержденного клеї і герметики на силіконовій основі. Застосовується для очищення обладнання та інструменту (шланги, змішувачі) від залишків силікону.

Sika Mixer Cleaner проводиться відповідно до системи забезпечення якості ISO 9001 і входять до її складу прикладними програмами.

застосування

Sika Mixer Cleaner застосовується для очищення дозаторів-змішувачів і ектсрудеров від залишків 1- та 2-компонетни силіконових клеїв-герметиків. Продукт призначений тільки для професійного використання досвідченим персоналом. Перед застосуванням рекомендується провести відповідні тести.

метод нанесення

Очищуваний інструмент занурюється в склад Sika Mixer Cleaner на кілька годин (проміжок часу залежить від товщини шару забруднення його ступеня затвердіння). При цьому слід неухильно виконувати всі приписи, викладені в Аркуші Безпеки на Продукт. Далі залишки силіконового матеріалу легко видаляються механічним способом. Крім того, Sika Mixer Cleaner може використовуватися для очищення промислових насосних установок, за допомогою яких здійснювалася переробка силіконових герметиків. Статичні міксери промиваються очищувачем протягом декількох годин. Час промивання залежить від їх ступеня забрудненості

хімічне підставу

Органічний розчинник з активними добавками. Володіє високою температурою кипіння.

Sika Mixer Cleaner Упаковка: 23 кг. Колір: коричневого відтінку.


0.0/5 rating (0 votes)

▼ Також цікаво:

Sika® Aktivator Pad

Sika Aktivator Pad

Подушечки Sika Aktivator Pad - є очищує і активує засобом, розробленим спеціально для обробки поверхонь, що з'єднуються.

Просистемз, ОOO: Бизнес-сайт в каталоге spravka.ua