ТОВ ФКС Індастрі Prosistema TM

Просистемз ООО ФКС Индастри Prosistema

Компанія ТОВ ФКС Індастрі (Prosistema TM) - це професійний партнер індустріальних, харчових, авто сервісних та сільськогосподарських підприємств в області поставки витратних матеріалів, автохімії, засобів індивідуального захисту, кріплення і металообробки провідних світових брендів в Україні: Forch, Sika, Kimberly-Clark Professional і Klinspor.

Компанія пропонує Клієнтам найкращі в світі матеріали для підвищення ефективності і зниження витратності виконаних операцій, а також для підвищення безпеки праці. Компанія надає Клієнтам допомогу у впровадженні програм з ефективного використання пропонованих нами матеріалів. На підприємстві поважають своїх співробітників і створюють гідні умови для досягнення ними поставлених завдань і цілей особистого розвитку.

Ми будуємо роботу з Клієнтом на принципах двосторонньої вигоди, застосовуємо такі підходи в роботі з Клієнтом, які найбільш зручні для його моделі ведення бізнесу. Ми будуємо бізнес етично і соціально відповідальний перед державою, клієнтами, персоналом, суспільством. Ми орієнтовані на зростання прибутковості бізнесу і його цінності.

Телефон ООО Просистемз ООО ФКС Индастри Prosistema TM

Просистемз, ОOO: Бизнес-сайт в каталоге spravka.ua